Mahlased päevad

Umbes tunnikese eest sain ma kallimalt sõnumi “Vastik ilm”. Ja, ma olen täitsa nõus sellega. Vihma ladistab täiel rinnal ning vaid hallid pilverünkad on taevas. On see sügis? On see Taani suvi? Või on see lihtsalt kokkusattumus?

Viimast ju väga uskuda ei taha, sest selline ilm on meid kimbutanud viimased kolm kuud. Oi, vabandust eksin.Viimased kaks nädalat olid ju hoopis teist masti.

Tundub, et tasub puhkuseks valida aeg, mil kõik teised naasevad, sest siis särab päike.Meie puhkuse puhul on see paika pidanud.14ne puhkuse päeva jooksul oli ehk umbes poolteist päeva, mil ladistas vihma. Ja loomulikult ei saa jätta mainimata viimast pühapäeva ööd, mil pikse-poiss maad raputas ning jõed, ojad ja veelombid üle kallaste tõstis, nii et mitmetes kohtades olid üleujutused. Ja tõsi, oli ka osa maanteid suletud.

Puhkuse jooksul saime me kõike teha, mida olime planeerinud. Kohati mõningaid asju ka rohkem. Esimesed päeva ehk siis reede, laupäev, pühapäev, sai külastatud tuttavaid ja quizil käidud. Esmaspäeva märksõnaks oli piknik rannas. Teisipäeval käisime kinos, vaatasime lastele kohaselt Madagascari, kolmapäeval mängisime petanki ning käisime mu töökaaslasi jalgpalliplatsil jälgimas. Oli ka hetk, mil oli oht, et ma pean ka võib-olla platsile jooksma. Neljapäeval osalesime pokkeriturniiril. Reedel 6.ndal sünnipäeval meie joogipunkris. Ja siis vedasime end suvilasse vanemate juurde, kus me puid lõhkusime-ladusime. Esmaspäeval naasesime jälle koju, et mina treeningule jõuaks ning teisipäeval jalgpallimatsile. Kolmapäeval olime me kodus teki all ja vaatasime filme. Neljapäeval käisime kinos ning oli pokker ja ärajäänud bingo. Lisaks tähistasime ka kergelt kalli K rünnipäeva.Reedel olime kodus teki all ja vaatasime filme. Laupäeval oli suur sünnipäev ning pühapäev kulus sellest taastumisele.

Ja kõigeks selleks oli vaja päikest. Päris paljud olid kadedad, sest neil õnnestus vihmaperiood puhkuseks valida.

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s