Luurel

Facebook on elu?! Või mis?! Eile nägin juhuslikult, et kolleeg pani end kirja üritusele, kus üks kohalik noor luuletaja tuleb oma riime ette lugema ning hiljem on võimalik ka autogramme saada.

Tegemist on sisserändaja perekonnast päris Yahya Hassaniga, kes vähem kui kuu eest andis välja menuki. Raamat räägib tema kui sisserändaja elust ghettos ning on luulevormis.

Paari nädala eest käisime me sünnipäeval ning mehe ema tuli rääkima, et ta tahaks seda raamatut lugeda. Lubasin, et kingin talle selle jõuludeks.

Nähes eile kollegi osalemist sellel üritusel tekkis kohe plaan, et lähen ostan raamatu ning annan temaga kaasa, sest endal on samal ajal kokkulepe mehe õega ning kui too kolleeg viitsib ning tal on mahti, vahest saab raamatusse autogrammi. See oleks ju ainult boonus selle jõulukingituse osas.

Raamatupoes selgub, et see on menuk. Alles nad olid selle välja pannud ning juba välja müüdud. Olles küsinud, et kuna need jälle müügile tulevad, sest mul on selle raamatuga nn aja peale minek. Mainisin, toda üritust. See peale läks teenindaja uurima taha ruumidesse, et ehk on mõni. Mulle leiti “viimane” eksemplar, mis oli ühe teise ostja poolt “kinni pandud”.

Vahest veab?! 😉

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s