Luurel

Facebook on elu?! Või mis?! Eile nägin juhuslikult, et kolleeg pani end kirja üritusele, kus üks kohalik noor luuletaja tuleb oma riime ette lugema ning hiljem on võimalik ka autogramme saada.

Tegemist on sisserändaja perekonnast päris Yahya Hassaniga, kes vähem kui kuu eest andis välja menuki. Raamat räägib tema kui sisserändaja elust ghettos ning on luulevormis.

Paari nädala eest käisime me sünnipäeval ning mehe ema tuli rääkima, et ta tahaks seda raamatut lugeda. Lubasin, et kingin talle selle jõuludeks.

Nähes eile kollegi osalemist sellel üritusel tekkis kohe plaan, et lähen ostan raamatu ning annan temaga kaasa, sest endal on samal ajal kokkulepe mehe õega ning kui too kolleeg viitsib ning tal on mahti, vahest saab raamatusse autogrammi. See oleks ju ainult boonus selle jõulukingituse osas.

Raamatupoes selgub, et see on menuk. Alles nad olid selle välja pannud ning juba välja müüdud. Olles küsinud, et kuna need jälle müügile tulevad, sest mul on selle raamatuga nn aja peale minek. Mainisin, toda üritust. See peale läks teenindaja uurima taha ruumidesse, et ehk on mõni. Mulle leiti “viimane” eksemplar, mis oli ühe teise ostja poolt “kinni pandud”.

Vahest veab?! 😉

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s