Lugemisvaheaeg

Teil on kohe kindlasti küsimus, et mis imeloom, see lugemispuhkus on. Tegemist on eksamiteaja “puhkusega”, mis on mõeldud materialidega tutvumisega ning omale viimaste asjade selgeks tegemisega. Minul on hetkel põhiraamatuks “majanduse alused/raamatupidamine”, kuidas majandada firmat ning erinevad protseduurid firmas. Järgmisel nädalal on selleks Marketing ning nädal hiljem peaks olema “õiguse põhialused”, ent nende kahe raamatu lugemine on mul plaanis enam-vähem samal ajal. Kui ühest tekib väsimus, siis on teisega võimalik tegeleda.

Kõige muu kõrval ei ole ma suutnud unustada ilukirjandust ning hetkel on käsil “The Outcast” by Sandie Jones. Väga hea raamat! Ning öökapil ootab oma järge teinegi raamat ühelt minu taani lemmikkirjanikult Julie Hastrupilt, pealkirjas “Portræt af døden” (Surma portree). Aga ma ei saa ju unustada neid raamatuklubisi, millesse olen ma end sisse sokutanud või alustanud, nii et ootamas on ka “Forny dig selv”, kirjanikuks Wayne W. Dyer. Originaal pealkiri “Your Erroneous Zones”.

Oma havimälus sobrades jõudsin ma mõtteni, et minu ja Diana järgmiseks raamatuteemaks või olla kas “enesekasvatus” või “numbrid”. Numbrid tulenesid loomulikult seoses minu õppelektüüriga ning samuti ühe taani kirjaniku Jussi Adler-Olseni raamatutega. Täna raamaturiiulis sobrades leidsin, et meil on kodus vähemalt kolm numbritega seotud raamatut ning neist üks ka eesti keeles. Seega juuni raamatuklubi teemaks on: numbrid.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s