Lugemisvaheaeg

Teil on kohe kindlasti küsimus, et mis imeloom, see lugemispuhkus on. Tegemist on eksamiteaja “puhkusega”, mis on mõeldud materialidega tutvumisega ning omale viimaste asjade selgeks tegemisega. Minul on hetkel põhiraamatuks “majanduse alused/raamatupidamine”, kuidas majandada firmat ning erinevad protseduurid firmas. Järgmisel nädalal on selleks Marketing ning nädal hiljem peaks olema “õiguse põhialused”, ent nende kahe raamatu lugemine on mul plaanis enam-vähem samal ajal. Kui ühest tekib väsimus, siis on teisega võimalik tegeleda.

Kõige muu kõrval ei ole ma suutnud unustada ilukirjandust ning hetkel on käsil “The Outcast” by Sandie Jones. Väga hea raamat! Ning öökapil ootab oma järge teinegi raamat ühelt minu taani lemmikkirjanikult Julie Hastrupilt, pealkirjas “Portræt af døden” (Surma portree). Aga ma ei saa ju unustada neid raamatuklubisi, millesse olen ma end sisse sokutanud või alustanud, nii et ootamas on ka “Forny dig selv”, kirjanikuks Wayne W. Dyer. Originaal pealkiri “Your Erroneous Zones”.

Oma havimälus sobrades jõudsin ma mõtteni, et minu ja Diana järgmiseks raamatuteemaks või olla kas “enesekasvatus” või “numbrid”. Numbrid tulenesid loomulikult seoses minu õppelektüüriga ning samuti ühe taani kirjaniku Jussi Adler-Olseni raamatutega. Täna raamaturiiulis sobrades leidsin, et meil on kodus vähemalt kolm numbritega seotud raamatut ning neist üks ka eesti keeles. Seega juuni raamatuklubi teemaks on: numbrid.

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s