Postkaardid

Ma olen terve tänase päeva ringi tuianud ning mõelnud, et sellest võiks ikka kirjutada kuidas ma keset pubi ning peale kahe ja poole kesvamärjukese joomist elukaaslasele postkaarte näitasin ning ta selle juures muigama, punastama ja kommenteerima panin.

Kui me tavaliselt käime The Golden Lionis, siis möödunud laupäeval oli seal erapidu. Me käisime korra seal, piilusime ukse vahelt sisse, ent lahkusime sama kiiresti – stiilipeod ei ole meie jaoks. Mõtlesime, et mis me teeme, et kas läheme kohe koju või külastame mõnd naaberpubi ning peale südaööd naaseme Lionisse. Otsustasime viimase kasuks.

Külastasime Tir Na Nog’i – iiri pubi ning me alustasime õhtut tavapärase Carlsbergiga, ent hiljem otsustasime proovida Jacobsens Naked Christmas Ale’t. Tegemist on top 5 õllega! Suurepärane!

Varasemalt seal käinud, teadsin, et neil on sein, kus on hulgalisel tasuta postkaarte. Mõtlesin, et võtan mõned huvitamad koju kaasa ning saadan ehk mõnele tuttavale. Ent nähes kaardi valikut otsustasin teha viiest kaardist slideshow. Järjekord sattus neil olema puhtjuhuslik, ent neil oleks justkui iva sees.

Esimene

2014-12-16 19.40.53Hver dag er en fest med dig – Iga päev on eriline Sinuga koos. Nii ju ongi! Meil on tore!

Teine

2014-12-16 19.41.05Vil du ha’ et barn med mig? Kas Sa tahaksid minuga last. Praegu on üks populaarsemaid telereklaame – plaanilapsevanem – see tähendab seda, et sa maksad igakuisel miski summa, millega toetad üht vanemateta Aafrika last, et ta saaks hariduse.

Kolmas

2014-12-16 19.41.16Ønsker det bedste for dig … – Soovin Sulle kõige paremat

Neljas

2014-12-16 19.41.32Du er mit livs lys – Sa oled mu elu valguskiir

Viies ja viimane

2014-12-16 19.42.09You make me #feel selected – Sa tekitad minus valitud tunde

Kõik postkaardid sisaldavad vaid üht lauset – seega ei ole siin väga palju mõtet piltide kirjeldamiseks, kui siis, kus asub ning milline kirjastiil ja muu selline pisiasi.

Ja, postkaardid on toredad!

Advertisements

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s