Kass istus oksal, kõrge puu otsas

Meie blogimisvõistluse neljapäevane tsükkel on otsakorral ning paari nädalajooksul alustame me igapäevase blogimisega. Oh, seda hirmu ja rõõmu. Teemasid tuleb ju iga päev välja mõelda ning ka 1500 tähemärki pikad. Seniks aga detsembrikuine teemablog.

Kui teema Kass istus oksal, kõrge puu otsas teatavaks tehti, hakkas minu aju tootma võimalikke postitusi. Üks hullem kui teine, ent nüüd kui ma olen vahetult lõpetanud Andrus Kiviräha raamatu “Mees, kes teadis ussisõnu” lugemise, on mul kohe rohkem paslikum idee.

Hakkame võrdlema!

Ma hakkasin kohe neid inimahve seostama selle kassiga selle kõrge puu otsas. Enamuse aja jälgis see nurrumasin ümbritsevat ja seal toimuvat, sama tegid ka kaks inimahvi. Ja kirpude abil päästsid Leemeti rüütlite käest. Kass kannab ka kirpe, ent mitte samal eesmärgil. Lihtsalt looduse poolt ette määratud.

Aga see ka seal, mis tema silm seletab?

Ta näeb maja ning selle aknal hiirt. Loomulikult hakkab see kass endale ette kujutama, kuidas ta valmistab ilmatu suure prae, millel see hiir on krooniks. Oma unistamise keskel ei märka, et hiirgi on teda märganud ning jõudnud käsi kokku hõõrudes puu alla, mille oksal kass istub, suur ja uhke saaks kaasas. Kass aga istub unistuste maailmas ning ei kuule, mis puuga toimub. Ühtäkki märkab, et puu vajub kreeni, natukene rohkem kreeni ning taipab. Ta on sattunud hiire ohvriks ning püüab hüpata naaberpuule nagu lendorav. Ent puu on langemisega kiirem ja kassi hüpe ei ole täpne, nii ta kukubki hiire ette.

Näe Tom ja Jerry pole veel sõbraks saanud. Endiselt on hiir nutikas ja kass see õnnetu ohver.

Kurjade hiirte eest põgenevad kassid sageli puu otsa, ent alla aitavad punastes kuubedes pritsumehed.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s