Proloog I

PROLOOG

Pisut pruunikamaga jumega naine seisis Kopenhaageni lennujaama teises terminalis ning ootas  lillelist kohvrit. Kohvri oli ta ostnud oma puhkusereisilt oma klassiõe juurde Milanosse, kust ta just saabumas oli. Eelmine sumadan oli oma viimasel reisil ning kannatanuks ka reisi koju ära, ent ühel hetkel eelviimase päeva olles sõbrannaga shioppamas, püüdis ta pilgu seesama lilleline kohver. Ta ei suutnud jätta seda ostmata, sest see lillemuster meeldis talle väga ning nii oli ka lihtsam eralduda hallist massist lennujaamas ning kiiresti oma kohver leida.

Naine nägigi pagasilindil oma kohvrit saabumas, olles haaramas sellest, nägi ta meest, kelle kontuurid ning riietumisstiil oli talle nii tuttavad. Ta oli kindel, et see on tema. Ta tõstis oma lillelise sumadani enda kõrvale ning mõõtis toda härrat pealaest jalatallani. Just need mehel seljas olnud hele läbipaistev t-särk, roosad lühikesed püksid ning sokid, mida ta hellitavalt vihmaussideks kutsus, kinnitasid ta kahtlusi – see oli tema oma mees, õigemini elukaaslane. See mees ei olnud üksi, vaid teda saatis ja toetas siresäärne blondiin, kellel oli seljas vastu keha hoidev minikleit ning ta nahavärv oli tumedam. Blondiin keeras korras pilgu kõrvale, et meest suudelda ning asi sai naisele selgemast selgemaks. See heast sõbrannast sekretär, oli tegelikult mehe armuke ning nad saabusid äsja reisilt päikese alla. Selleks oli neil ju imeline võimalus, sest naine oli ära 10 päeva. Ta olnuks ära lühemalt, ent see reis oli kingituseks sõbrannalt ning teades Itaalia kultuuri, siis ei ole viisakas keelduda.

Cille haaras oma kohvri ning lahkus terminalist. Jätmata liikumast kohta, mis ta oli oma mehega eelnevalt trehvamiseks kokku leppinud. Ta ei suundunud ka mitte koju, vaid kontorisse. Kontor ei asunud lennujaamast mitte kaugel, seega polnud probleemi istuda metroosse ning tööjuurde kihutada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s