Ormi reis

Ma käisin täna teatris. Selles pole ju iseenesest midagi kummalist. Tänapäeval on aga riietus muutunud vabamaks ning me leiame sageli teatris kohvikujärjekorras seismas end ühe või teise dressides noormehe või neiu taga.

Mina riietasin end hommikul end kummikutesse ning kilejopesse ja – pükstesse ning läksin teatrisse. Kõlab absurdselt, eks?!

2017_04_24023

Ma osalesin täna proovipublikuna etenduses “Orms Rejse” (taanikeelne tutvustus siin), mis toimub Moesgaardi metsades. Tegevus toimub looduses ning sedasi saab aimu, kuidas elasid muinasaegsed-viikingiaegsed inimesed.

Meid jaotati nelja gruppi, kes omavahel kohtusid, ja ei kohtunud ka. Meie – pruunid- kohtusime sinistega üheks duelliks. Kokku on ühes grupis 12 inimest ning teekonna läbimiseks on kaks võimalust – kergem ja raskem. Kergem toimub mööda radu, raskem nõuab jooksmist, jõeületamist (pilt, autor Iga, Kuriata) ning muudki. Kogu reisi ajal on sul kaitsev amulett ja keep seljas.

Tegu oli üsna alternatiivse etendusega ning justkui eeldas, et ollakse eelnevalt raamatut lugenud või teaks, et mis ja kus. Lastel oli lõbus. Me külastasime valgusmaagi aardega, puuotsas elavat loomaarmastajat, shamaani (see tee oli vahelduseks super! ja pisike palake suhu), nägime võitlust).

Looduslikud elamused, mis see reis endas kätkes olid kirjeldamatud. Mõtted, tunded, emotsioonid. Ja me saime aru, et me läksime ühest maailmast teise – selleks oli portaal. Hea oli metsas mütata tundide kaupa ning saada positiivne laeng päevaks.

Mul ei saanud sellest küllalt ning ma mõtlen, et võiks sinna uuesti minna, esmalt veel korra kui testpublikum ning kindlasti läbi astuda ka päris etenduselt. Muidugi sel juhul eelistaksin ma paremat ilma – ehkki vihmasel ilmal polnud viga midagi, aga seda etendust oleks üsna lahe kogeda ka kuiva ilmaga.

Puhtaid emotsioone ei ole kunagi palju.

Selle etenduse tarbeks on kasutatud mets oma suures ja uhkes vormis. Lihtsalt fantastiline ja geniaalne!

Advertisements
Posted in U

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks palun logi sisse, kasutades üht neist võimalustest:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s